POZYTYWNY

PORTRET TWOJEJ MARKI

Pomożemy Ci pokazać się w najlepszy sposób. Bo jak cię widzą – doskonale wiesz jak to leci dalej. Sesja wizerunkowa pozwoli Ci pokazać siebie i swoją ofertę w sieci. Prowadzisz firmę, tworzysz treści, rozwijasz markę, publikujesz w internecie – jesteś więc we właściwym miejscu. Tworzymy zdjęcia pozytywne, pełne energii i profesjonalizmu.

Czy potrzebujesz zdjęć wizerunkowych?

Dzięki naszym zdjęciom zrobisz doskonałe pierwsze wrażenie!

Bez względu na to, w jakiej działasz branży – kreatywnej, medycznej, technologicznej czy handlowej, sesja biznesowa przyniesie Ci wiele korzyści: poprawisz wizerunek i rozpoznawalność marki, zdjęcia biznesowe pozytywnie wpłyną także na relacje z klientami. Ważne jest aby odpowiednio dopasować styl, koncepcję i tematykę zdjęć do charakteru i specyfiki Twojej branży oraz Twoich oczekiwań.

Piszesz bloga, publikujesz w internecie, prowadzisz konto w social mediach, szukasz nowej pracy, sprzedajesz produkty lub usługi, pokazujesz swoją pracę i jej kulisy – sesja biznesowa jest właśnie dla Ciebie. Twoi klienci poznają Cię lepiej – zaufają Ci bardziej – a tego potrzebujesz aby zarabiać! Zdjęcia biznesowa wykorzystasz na stronie www, w materiałach reklamowych, social mediach, a nawet do CV.

sesja biznesowa

SESJA WIZERUNKOWA, zdjęcia wizerunkowe

Jak możemy Ci pomóc?

Zdjęcia wizerunkowe wykonujemy w naszym studio, Twoim biurze czy pracowni oraz w plenerze. Fotografujemy pojedyncze osoby ale także całe teamy. Robimy nie tylko świetne zdjęcia ale pomożemy w opracowaniu koncepcji sesji, jej zaplanowaniu i przygotowaniu się do niej.

Po krótkiej rozmowie opracujemy plan sesji. Zaproponujemy najlepsze miejsce oraz w razie potrzeb zaprosimy do współpracy, fryzjera, wizażystkę czy stylistkę. Wszystko po to, by Twoja sesja zdjęciowa była po prostu doskonała. Po sesji otrzymasz galerię ze zdjęciami, z których wybierzesz swoje ulubione. A potem już nic tylko pokazać efekt światu!
Stworzymy
 dla Ciebie i Twojej marki zdjęcia, 
które klienci pokochają!

SESJA biznesowa, zdjęcia biznesowe

Czym się różni od sesji wizerunkowej?

Sesja biznesowa to oficjalna sesja w formalnych strojach wykonana w studio na jednolitym tle,
ogranicza się do kilku zdjęć portretowych. Standardowa opcja to 3 zdjęcia. Zakres wykorzystania zdjęć z sesji biznesowej jest dość wąski stąd popularność sesji wizerunkowych.

Sesja wizerunkowa pokazuje nie tylko Ciebie, ale także to, czym się zajmujesz. Sesja wizerunkowa jest dłuższa niż sesja biznesowa, ponieważ wykonujemy bardziej zróżnicowane ujęcia. Zdjęcia wizerunkowe pozwalają się wyróżnić dlatego odchodzi się od klasycznego biznesowego dress codu. Sesja wizerunkowa obejmuje:

 • klasyczne biznesowe zdjęcia portretowe,
 • zdjęcia sytuacyjne, które pokazują Cię w różnych sytuacjach, typowych dla Twojej specjalizacji.
 • zdjęcia pokazujące Cię w interakcji z Twoim klientem. 

ile kosztują zdjęcia biznesowe

ile kosztuje sesja wizerunkowa

3 zdjęcia

PROFESJONALNE ZDJĘCIA BIZNESOWE

Sesja 45 minut
1 stylizacja
3 wyjątkowe portrety biznesowe
Galeria zdjęć do wyboru

600zł

10 zdjęć

sesja wizerunkowa

Sesja 90 minut
2 stylizacje
10 zdjęć wizerunkowych
Galeria zdjęć do wyboru

1100zł

Kolejne ujęcia w cenie 60zł
Wizażystka, fryzjer, stylistka oraz wynajem przestrzeni poza studiem są płatne dodatkowo.

Jak wygląda sesja wizerunkowa?

Krok 1

Wyślij wiadomość i zarezerwuj termin. W wiadomości napisz jakiej sesji potrzebujesz i w jakim mieście będziemy realizować sesję. Najlepiej jest odezwać się około miesiąc/półtorej miesiąca przed planowanymi zdjęciami. Rezerwacja terminu obowiązuje po wpłacie opłaty rezerwacyjnej.

Krok 2

Ustalamy szczegóły sesji.  Dokonujemy wyboru miejsca w zależności od Twoich preferencji. Proszę także o przesłanie wstępnie wybranych rekwizytów oraz identyfikacji wizualnej marki aby optymalnie pomóc Ci z przygotowaniach do sesji.

Krok 3

Spotykamy się na sesji i wykonujemy zdjęcia według wcześniej założonego planu. Rozliczamy się za sesję według zamówionego pakietu.

Krok 4

Wybierasz zdjęcia z sesji z przesłanej przez nas galerii. Zawiera ona obrobione zdjęcia z których wybierasz swoje ulubione. Jeśli wybierzesz zdjęcia ponad opłacony pakiet w galerii znajdziesz podsumowanie jaka kwota jest do dopłaty. Po uregulowaniu płatności otrzymasz gotowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości.

zdjęcia biznesowe

Jak przygotować się do sesji biznesowej?

cel sesji

Zastanów się, jakich zdję potrzebujesz i jak chcesz je wykorzystać. Czy potrzebujesz zdjęć do swojej strony internetowej, materiałów marketingowych. czy do mediów społecznościowych czy do innych celów?

odpowiedni strój

Wybierz ubrania, które są adekwatne do Twojej branży i okoliczności, w których będą robione zdjęcia. Ważne, aby wyglądać profesjonalnie i schludnie. Wybierz ubrania, które kolorem nawiązują do kolorów twojej marki.

wygląd

Zadbaj o swoją skórę, włosy i paznokcie przed sesją. Photoshop to nie cudotwórca, albo inaczej – to najdroższy na świecie cudotwórca.

rekwizyty

Przygotuj niezbędne rekwizyty, które będą potrzebne do wykonania zdjęć. Mogą to być przedmioty związane z Twoją działalnością lub inne elementy, które pomogą w stworzeniu pożądanego klimatu.

Zrelaksuj się

Na sesji potrzebujemy modeli zrelaksowanych i wypoczętych, aby czuli się komfortowo podczas wykonywania zdjęć.

SESJA biznesowa, zdjęcia biznesowe

Jak się ubrać na sesję biznesową?

Sesja biznesowa wymaga nienagannego dress code-u. Najlepiej postawić na coś ponadczasowe i klasyczne ubrania. Sukienka, marynarka i ołówkowa spódnica lub komplet ze spodniami będą podkreślały biznesowy charakter, stylizację uzupełnij odpowiednio pasującą bluzką. Pamiętaj o butach – panie wybierzcie szpilki. Zadbaj również o dodatki – lekka biżuteria, ciekawy zegarek, apaszka, poszetka, krawat. Weź te rzeczy, które pasują do siebie kolorystycznie i w których dobrze się czujesz.

Sesja wizerunkowa ma charakter bardziej swobodny więc, casualowy outfit czy niewymuszona elegancja będą na duży plus. Możesz postawić na ubrania, które podkreślą Twoją osobowość.  W zdjęciach wizerunkowych możemy zaszaleć z odważniejszym kolorem, krojem czy fakturą materiału. Unikaj gęstych wzorów i pełnych grafik, które na zdjęciach odwracają uwagę. Zrezygnuj też z błyszczących i prześwitujących tkanin, mocno wyciętych dekoltów i zbyt ciasnych koszul. Możesz zaszaleć z dodatkami ale bez przesady – nie rób z siebie choinki.

FAQ

Napisz wiadomość kiedy, gdzie i jakiej sesji potrzebujesz.

Najlepiej zarezerwować termin na około miesiąc/półtorej przed planowaną sesją.
 • notes,
 • pióro,
 • ipad,
 • telefon,
 • laptop,
 • kubek
 • przedmioty związane z Twoją działalnością: aparat fotograficzny, pędzle, kodeksy, warzywa, stetoskop, książki, gazety, świece, rośliny

Jeśli na co dzień nosisz okulary a na sesję planujesz założyć soczewki – zrób to pod warunkiem, że Twoje oczy są do soczewek przyzwyczajone. Nie próbuj nowych rzeczy na ostatnią chwilę. Pamiętaj, że okulary służą świetnie jako akcesoria w trakcie sesji.

Makijaż do sesji biznesowej czy wizerunkowej to podstawa. Nie musi być przerysowany, ale powinien korygować mankamenty skóry i podkreślać urodę. Jeśli chcesz – na sesję zapewnimy wizażystkę. Nie decyduj się na zabiegi kosmetyczne tuż przed sesją. Twoja skóra i fotograf podziękują Ci kiedy coś pójdzie nie tak. Panowie, makijaż nie gryzie. Matowa i ujednolicona cera wygląda dobrze na zdjęciach, a zanim wyjdziecie na ulicę – wszystko zmyjecie.

Jeśli masz możliwość przed sesją udać się do fryzjera, bez zastanowienia – zrób to! Dobre nastawienie często zaczyna się od dobrej fryzury. W końcu nie chcesz na sesji mieć bad hair day. Jeśli chcesz w sesji będzie uczestniczył fryzjer 0 wtedy tylko umyj włosy na świeżo i nie obciążaj nadmiernie kosmetykami.

Panowie – zadbajcie o swoja fryzurę i zarost, wizyta u Barbera przed sesja to dobra wskazówka.

 • zadbaj o paznokcie! 
 • wyprasuj ubrania
 • wyczyść buty i podeszwy

Zdjęcia z sesji biznesowej mogą mieć wiele zastosowań w działalności Twojej firmy.

 • Strona internetowa – Zdjęcia wizerunkowe mogą znacznie poprawić wygląd strony internetowej firmy. 
 • Materiały promocyjne: ulotki, foldery, reklamy, katalogi produktowe czy prezentacje multimedialne.
 • Social media – zdjęcia wizerunkowe są doskonałym materiałem do publikowania na profilach firmowych 
 • Książki i raporty – zdjęcia biznesowe mogą być wykorzystane w książkach, sprawozdaniach rocznych czy prezentacjach dla inwestorów.
 • Wewnętrzne materiały firmy – zdjęcia wizerunkowe mogą stanowić elementy dekoracyjne w biurze firmy.