KIM JESTEŚMY

Poznaj ludzi, którzy pomogą wznieść twoją firmę na wyżyny

Ania i Piotrek
Z wykształcenia jesteśmy marketingowcami. Z pasji i drugiego zawodu fotografami. Łączymy naszą artystyczną wrażliwość z tym czego wymaga od firm współczesny świat. Tworzymy rzeczy piękne i użytkowe jednocześnie.

W pogoni za doskonałością

Od 2010 roku prowadzimy drukarnię i agencję kreatywną pomagając naszym klientom być najlepszymi w swoich branżach. Zawsze stawialiśmy na najlepszą jakość, nigdy nie szliśmy na kompromisy byle taniej. Tu odzywa się nasz perfekcjonizm i drobiazgowość, który uważamy za zaletę w nasze pracy.
Naszym klientom zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania i tylko takie które sami przetestowaliśmy na sobie. Twoja firma to nie królik doświadczalny.

Klient nie zawsze ma rację

Staramy się słuchać naszych klientów i zawsze prosimy o to samo. To TY znasz najlepiej swoją firmę i wiesz co dla niej dobre. Mówią, że klient ma zawsze rację, ale nasze doświadczenie mówi, że często nasze rozwiązania są równie dobre co pomysły naszych klientów. Wspólnie staramy się znaleźć idealne rozwiązanie, które połączy to czego chcecie Wy a co ma marketingowy sens.