DziwakPRO tworzymy my – Ania i Piotrek. Jesteśmy niewielkim, ale prężnym studiem projektowym, w którym dbamy o wizerunek zarówno małych, jak i większych marek.

zobacz więcej

dziwak.pro

pracownia projektowa

Chcemy, aby nasze projekty były powodem do dumy – zarówno Twojej, jak i naszej. Dla nas sukces klienta jest równie ważny, co dla niego samego.

Czy rozpoczynasz swoją przygodę biznesową? A może Twoja firma potrzebuje odświeżenia lub rebrandingu? Bez względu na sytuację, istnieje potrzeba spójnego wizerunku, który odzwierciedli wszystkie wartości Twojej marki. Będziemy słuchać tego, co dla Ciebie istotne, i przeniesiemy to na grunt wizerunku, grafiki oraz kompozycji, które wyróżnią się, przyciągając właściwych klientów.

U nas nie dostajesz tylko projektu – dostajesz partnerów, którzy chcą, aby Twoja marka osiągnęła sukces i była postrzegana dokładnie tak, jak na to zasługuje. Razem sprawimy, że Twoja marka będzie nie tylko wyjątkowa, ale także skuteczna.

czy jesteśmy ci potrzebni?

JEŚLI PROJEKT MOŻESZ ZROBIĆ W DARMOWYM PROGRAMIE

Kiedy postawisz na profesjonalne logo, identyfikację czy stronę www liczą się trzy rzeczy ​

Przyciągasz właściwych klientów.

Decyzje podjęte na etapie projektu będą miały wpływ na strategię działania. Nie będziesz się zastanawiać jakich czcionek używać, jakich kolorów, jak zmodyfikować logo żeby pasowało do projektu.

Wyróżnisz się wśród konkurencji.

Bo jaki sens jest być takim samym jak wszyscy.

Prowadzisz właściwą komunikację

Masz pewność, że Twoja marka komunikuje właściwe treści we właściwy sposób.